Zásielkovňa SK - výdej zásielok

Výdajné miesta Zásielkovňa SK

V našom obchodě môžu nakupovať i zákazníctvo zo Slovenska a využiť tak atraktívnych cien a širokej nabídky výrobků v internetovém obchodě v měně €uro. Zázemie kamennej prodejny a vlastného sklade zaručuje okamžitú dostupnosť pohárů a sportovních trofejí pre pohodlný, rýchly a finančne výhodný nákup. Jednoduchá a cenovo výhodná služba na zasielanie tovaru v rámci Slovenska.

Parametre štandardných zásielok:

  • Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg
  • Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
  • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka o rozmeroch 50×40×30 cm)
  • Minimálne rozmery: 10 × 7 × 1 cm
  • Český dopravca negarantuje termíny dodania, avšak dodanie je možné odhadovať v termínoch dodania do 72 hodin
  • V cenách je už zahrnutý palivový a mýtny príplatok
  • V cenách je zahrnuté vrátenie nevyzdvihnutých zásielok (zásielky nevyzdvihnuté príjemcami) zo Slovenskej republiky na východiskové podacie miesto
  • Zo štandardných zásielok sú automaticky vyradené z prepravy všetky zásielky odporujúce obchodným podmienkam.

U určitého typu tovaru je však možné po predchádzajúcej dohode vyjednať individuálnu výnimku (napr. u tekutín za podmienky zaistenia vyššej ochrany tovaru proti rozbitiu).
Pri objednávke v eshope si vyberte našu pobočku, ktorú máte najbližšie. Hneď ako nám eshop Pohary.com (odosielateľ) odovzdá tovar k preprave, tak vám pošleme email s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla.
Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste nám pošlite spätnú SMS a my vám lehotu zdarma predĺžime až na 21 dní.
*objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den

Typ služby Cena bez DPH Cena včetně DPH
dopravné za doručení zásilky při platbě předem 4,2 € 5,50 €

Pro bližší informace ohledně stavu a termínu dodání je možné využít: